+420608372390

SVĚTELNÁ REKLAMA A REKLAMA, KTERÁ NESVÍTÍ

Zákazníka vždy upoutáte nejen světelnou reklamou ve formě boxu, písmene nebo štítu, ale i reklamou, která nesvítí, ale bude vystihovat vaši firmu. Vyberte si u nás ze široké nabídky personalizovaných produktů a potěšte sebe i všechny kolemjdoucí zajímavým a designovým prvkem.

Nabízíme kompletní reklamní servis od návrhu až po realizaci v praze a po ČR

3D písmena a loga

3D písmena a loga jsou nejoblíbenějším prvkem světelné reklamy. Svou oblíbenost si zasloužila díky nepřehlédnutelnosti a jednoduché personalizaci.

Lightboxy

Lightboxy můžeme potkat jak venku, tak i vevnitř. Slouží pro navigaci zákazníka do prodejny a je nejčastěji umístěn při vstupu.

ŠTITÝ

Štít je osobitý reklamní prvek, který na sobě nese několik důležitých elementů. Jsou tam jak písmena, tak i logo a grafika. Slouží k označení vchodu do firmy nebo budovy.

KOMPOZITNÍ KAZETY

Reklamní kazeta je světelný prvek, který je vyroben z kompozitního materiálu a do kterého se vykrojí vaše logo a prosvětlí se LED diody.

Citylighty

Citylight je samostatně stojící světelný reklamní prvek, který prosvítí vaši reklamu 24 hodin denně. Jeho výhodou je rychlá výměna obsahu reklamy.

Výstrč

Výstrč je dalším nepřehlédnutelným prvkem světelné reklamy. Slouží k označení vstupu do vaší firmy a zároveň napomáhá zákazníkům v orientaci.

NEONOVÉ LOGA

Neonová loga je určitě neotřelý a neobvyklý prvek světelné reklamy. Odlišuje se netypickým světlem a tím vaše logo udělá zajímavější.

LED DISPLEJE

LED obrazovka je podobná tabuli, ale má obrovskou výhodu v neomezeném množství zobrazovaných informací. Podporuje různé formáty a má jednoduchou obsluhu.

2D loga

2D loga nevyžadují moc prostoru. Slouží pro decentní označení názvu firmy a působí velmi nenásilně.

Tabule a cedule

Tabule a cedule mají vysokou škálu využití. Jsou to informační a navigační prvky, které se mohou použít jak v interiéru, tak i exteriéru.

TISK FÓLIE

Máte velkou výlohu a nevíte, jakou reklamu do ní zvolit? Polepová fólie je nejlepší řešení. Můžete si vybrat individuální motiv a navíc má dlouhou životnost.

Bannery a plachty

Bannery a plachty mají široké využití jak v interiéru tak i exteriéru. Jejich výhodou je výborná skladnost, jednoduchá přeprava a instalace. Díky tomu můžete plachtu vzít na veletrh a pak vyvěsit ve firmě.

POLEP AUT

Jeden z perfektních nosičů reklamy je vaše auto. Výhodou je, že je neustále v pohybu a tak může oslovit maximum potenciálních zákazníků. Reklamní fólie, kterou auto polepíme, může obsahovat základní informace, obrázky a vše, co potřebujete.

OZNAČENÍ PROVOZOVEN

Dle Vašeho individuálního požadavku pro Vás připravíme název a označení provozovny z moderních světelných písmen. Jejich velikost a celkové množství reklamních prvků záleží na individuální hodnotě fasády.

grafika

87958811